Siteler Mobilya Mağazaları

Siteler Mobilya Mağazaları

Siteler Mobilya Mağazaları, 1960 yılında ilk oluşum serüvenine başlayan, yedi bin dönüm arazi içinde bulunan bir kentsel dönüşüm projesidir. Ülkemiz mobilya sektörünün göz bebeği olan siteler mobilya mağazası, her gün gelişmekte ve büyümektedir. Sitelerde mağazası bulunan Larossa Home olarak, farklı ürün gruplarında kaliteyi uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ankara Siteler

mağazasının üretim sahası içerisinde hastane, zabıta, polis karakolu ve KOSGEB ve Mesleki eğitim merkezi gibi binlerce iş yeri bulunmaktadır.

Siteler Mobilya Mağazaları Hakkında

Siteler içinde bulunan mobilya mağazalarımızda ağaç işçiliği ön plana çıkmakla beraber kent geleneğini devam ettirmede imalatçılar, mobilya sektöründe günümüze kadar her güne yeni bir güç katmaktadır. Yaptıkları bu üretimle ağaç sanatkârlığını yeni nesillere aktararak her yaşa ve her türden ihtiyaca cevap veren ürünleri, üreticiden tüketiciye ulaştırmada en önde sırasını almaktadır.

Dünya’daki mobilya gelişimini, yenilikçi tarza uygun modern, klasik, köy tarzı/taşra hayatı yaşayanlara özel ya da avangart tarzı gibi her çeşit mobilya, profesyonel ustalar tarafından özenle üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Bu tasarımlara sahip olan firmamız Ankara siteler’de bulunan Larossa Home Mobilya Mağazamızdır.

Ankara Siteler’de bulunan Ürün Çeşitleri

Siteler Mobilya sektöründe üretim yapan mağazalarda bulabileceğiniz ürün çeşitlerini sizin için sıralayalım:

  • Oturma Odası takımları
  • Misafir odası grupları
  • Yemek odası takımları
  • Mutfak mobilyaları
  • TV üniteleri
  • Kitaplık
  • Lambader
  • Genç + çocuk odası grupları
  • Dekorasyon ve aksesuar ürünleri

Ve bir evin tüm ihtiyacı olan mobilyalar, berjer koltukların eşsiz tasarımlarıyla, lambader modellerin evinize otantik bir aydınlatma sunmasıyla, evinizi güzelleştiren gözünüze gönlünüze hitap eden tasarımlarıyla üretim yapmaktayız.

Sanatçı ustalar, kusursuz işçilikleriyle halen Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Siteler mobilya mağazalarının en çok tercih edilen mobilya ve dekorasyon ürünlerine ulaşma imkânı sunmaktadır.

Biz sizin için mobilya üretmekte ve satışa sunmaktayız. Siz kendiniz için en iyisini yapmak adına yukarıda saymış olduğumuz mobilya çeşitlerinin daha fazlası ve sitelerde hizmet veren firmalar hakkındaki detaylara ulaşmak için Ankara Mobilya Mağazaları’nda bulunan Larossa Home Mobilya Mağazasını ziyaret edebilirsiniz.