Ankara Siteler Mobilya

Tarzınızı yansıtan, sağlamlık, kalite, estetik ile gönüllerinize taht kuracak Ankara Siteler Mobilya, tasarımları ile mobilya sektöründe önder olmuştur. Sitelerde mağazası bulunan Larossa Home olarak, kaliteyi uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Lüks oturma grupları, modern tasarımlı oturma grubu, yatak odası, koltuk takımı, genç + çocuk odası, sehpalar, TV ünitesi, mutfak masa ve sandalyeleri, spor grupları ile seçmekte zorlanabileceğiniz birçok güzel ve özel üretilen mobilya eşyaları Ankara Siteler’de bulunan Larossa Home mobilya firmamızda sizleri beklemektedir.

Ankara Siteler Mobilya’dan Alışveriş Yapmanın Avantajları

Ankara Siteler’de yer alan Larossa Home Mobilya Mağazası’nın sizi sunduğu avantajlar içerisinde;

  • Evinizin mobilya dekorasyonunda hayallerinizi süsleyecek birçok çeşit mobilya çeşitlerinin olması
  • Kaliteli, zarif, modern, sağlam, hesaplı ve ekonomik olma açısından cazip olması,
  • Evinizin ölçülerinizi bizimle paylaştığınızda en doğru kararı vermenize yardımcı olunması
  • Alışveriş ödemelerinizde kredi/banka kartına taksit, havale/EFT ile parçalı ödeme ve kapıda ödeme kolaylığı sağlanması
  • Yeni tasarımlar ve internete özel kampanyalarla cebinize, gönlünüze hitap etmesi
  • Belgeli ve garantili ürünleri satışa sunması

gibi avantajlar olarak sayılabilir.

Ankara’da Mobilya Nereden Alınır ?

Ankara’da mobilya satın almak için Siteler’de bulunan Larossa Home Mobilya Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.  Tarzınıza uygun, birinci sınıf kalite ile üretilen Mobilyalar ve fark oluşturan özel modelleri ile her eve her gönüle hitap eden tasarım çeşitleriyle sizi buluşturan mobilya mağazasıdır.

Ankara Sitelere Nasıl gidilir ?

Ankara siteler mobilya mağazaları Altındağ ilçesinde yer almaktadır. Başta Ulus ve Kızılay olmak üzere birçok noktadan dolmuş ve otobüs ile ulaşım imkânı mevcuttur. 

Mobilya Sektörünün Öncüsü Ankara Siteler

1960’lı yıllarda kurulan, günümüze kadar devam etmekte olan siteler, Türkiye’nin ilk ve en köklü mobilya sanayi bölgesidir. Ayrıca Ankara siteler, mobilya sektörünün öncüsüdür.

Ankara Siteler’de bulunan Larossa Home Mobilya Mağazamız kaliteli işçilik ve uygun fiyat ile hizmet vermektedir. Ürünlerimizi daha yakından incelemek için sizleri Ankara Siteler’de bulunan mobilya mağazamıza bekleriz. Ürün gruplarımızı incelemek için tıklayın.