Ankara Mobilya

Mobilya, oturulan yerlerin süslenmesine ve türlü amaçla donatılmasına yarayan, yemek yenilen, çalışılan ve yatılan yerlerin döşenmesi için tasarlanan, taşınabilecek ağırlıktaki eşyalara verilen genel isimdir. Ankara içinde bu ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir çok mobilya firması bulunmaktadır. Ankara Siteler’deki Larossa Home mağazası olarak, kaliteyi uygun fiyatlara sunmaktayız.

Ülkemizde Mobilya Üretimi

Ülkemizde mobilya üretimi, farklı coğrafi bölgelere dağılmış olmasına rağmen istihdamın ana merkezi ve işletme sayısının en yoğun olduğu bölgeler başlıca İstanbul, Bursa, Kayseri ve Ankara’dır. Mobilya sektöründe faaliyet gösteren işletme şirketlerinin oluşturduğu ekonomik değer ülkemiz Türkiye için oldukça önem arz etmektedir.

-Bu kısa bilgilerin ardından asıl konumuz olan Ankara Mobilya’ya geçelim:

Ankara Mobilya

Türkiye’nin en köklü ve esaslı mobilya merkezlerinden biri olan Ankara konumunda yer alan Siteler mobilya bölgesini oluşturmaktadır.

Ev mobilyasında tercih edilmesi gereken nitelikler; güvenirlilik, dayanıklılık, güzellik ve emniyetli olma gibi özellikler mobilyanın ürün kıymetini yansıtan hususlar arasında sayılmaktadır. Bu özelliklerin üründe bulundurulması halinde ürünün kalite değeri artmakta, ancak tüketicisine göre değişim gösterebilmektedir.

Bir evde kesinlikle olması gereken mobilyalar; koltuk takımı, salon takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, orta sehpa, mutfak masası, mutfak sandalyeleri gibi belli başlı sayılabilen eşyalardır. Arzu ederseniz köşe koltuk, TV ünitesi, kitaplık, vestiyer ve daha birçok ürün tercih edebilirsiniz.

Evinizin ölçü ve boyutunu bizimle paylaşırsanız size seçimlerinizde kolaylık sağlayabilir, doğru eşyayı kendi zevkinize göre seçmenize yardımcı olabiliriz. Bunun için Ankara Siteler’de bulunan Larossa Home Mobilya Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya Türleri

Ankara Larossa Mobilya Mağazamızdaki ürün türleri hakkında bilgi verelim.

  • Avangarde; Standart kalıplarının dışına çıkan sıra dışı yenilikçi tasarımlara verilen isimdir.
  • Country; köy tarzı ya da şehrin dışında yaşayan, taşra insanlarının tercihi arasında olsa da zamanla farklı bir hale dönen, genelde renkleri pastel olan mobilya türüdür.
  • Modern; şıklığı, asaleti, zarafeti temsil eden günümüz ihtiyaçları için tasarlanan pratik kullanım sağlayan mobilyalardır.
  • Retro; geçmişin modalarına taklit eden, günümüz dekorasyon stillerini uyum sağlayan tarzdır.
  • Chester; Baklava dilimi görüntüsüne sahip kapitone işçiliği ile kapitone düğmeleri takılan, kumaşı deri kaplamalı mobilyadır.

Ankara Mobilya Fiyatları

Garantili, kaliteli markalar, cebinize uygun fiyat ve kampanyalar ile hızlı teslimat ve kurulumla hizmet vermekteyiz. Alışverişlerinizi kredi/banka kartı ile yaptığınızda taksit imkânı sunan, havale/EFT ile de size kolay ödeme imkânı sunmaktayız. Ödemenizin yarısını kartla diğer yarısını nakit ödeyerek parçalı ödeme imkânı ile cebinizi rahatlatabilirsiniz. Kapıda ödeme fırsatı ile de güvenli olduğumuzun altını bir kez daha çizebiliriz. Gönlünüzü ve cebinizi sevindirecek tüm imkân ve seçeneklere sahip Ankara mobilya firmasıyız.

Daha detaylı bilgi için web sitemize göz atabilir ya da bizzat Larossa Home mobilya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.