ANT. Yatak Odası

ANT. yatak odası, sizleri bekliyor…  

Mia Yatak Odası

Mia yatak odası sizleri bekliyor…

Ceviz Yatak Odası

Ceviz yatak odası sizleri bekliyor…

ANT. Yatak Odası

ANT. yatak odası, sizleri bekliyor...  

Mia Yatak Odası

Mia yatak odası sizleri bekliyor...

Ceviz Yatak Odası

Ceviz yatak odası takımı sizleri bekliyor...

Halmak Yatak Odası

Halmak yatak odası takımı sizleri bekliyor...

Ankara Mobilya Yatak Odası

Güzel, şık ve konforlu tasarımlarıyla birçok yatak odası takım modeli karşınıza çıkmaktadır. Larossa Home olarak, Ankara mobilya yatak odası takımları başta olmak üzere eviniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilya takımları ile hizmet sunmaktayız. Yatak odaları her bir parçası ve tarzı ile uyum içerisinde olmalıdır. Karyola, komodin, gardırop, makyaj ayna ve masası gibi yatak odanızda bulunabilecek her bir eşyayı sizler için renk ve tasarımlarıyla sunmaktayız.

Ankara Yatak Odası Takımlarında Neden Larossa Mobilya

Larossa Home olarak, güven, kalite, konfor, şıklık, rahatlık ve daha birçok imkânı sizlere sunuyoruz. Tasarımdan tasarıma rahatlıktan rahatlığa koşan profesyonel mobilya ustalarımızla üretimi son hızla sürdürmekteyiz. Yeni evlenen çiftlerimize, yatak odası takımını yenilemek isteyenlere çizilmelere karşı sağlam, kolay temizlenebilen, bütçenize uygun özel tasarımlarımızı görmek için web sitemizi ziyaret edebilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yatak odası takımınızı evinizin temasına uyum sağlayacak biçimde seçmeniz günümüzde popülerlik kazanmış bir fikirdir. Evinizin her bir detayı aynı renk tonu ve uyumu içinde olmasını istemek de sizin en doğal hakkınızdır. Yatak odanıza gardırop almak niyetinde iseniz seçiminizi odanızın genişliğine göre 6 kapaklı bir gardırop, dar ise daha minimal sürgülü gardıropları tercih edebilir, bazalı yatak odası takımı alarak fazla eşyalarınızı yatağınızın altında muhafaza edebilme imkânına sahip olursunuz. Seçim, karar size ait biz ise size yardımcı olmaya gönüllüyüz. Bu ürünlerin tamamını mağazamızda görerek inceleyebilirsiniz.

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz konfor ve rahatlıkta olduğuna ayrı bir önem veririz. Evinizin en iyi hissettiğiniz, iç dünyanızda rahat ve huzurlu uyumanızı sağlayan tek yeridir. Dekorunu bu standartlara göre ister şık, ister natürel, ya da alandan kazanmak isteyenler için bazalı yatak odası takımı ürünleri sitemizde mevcuttur.

 Siteler Yatak Odası Takımları

Ankara Siteler’de yer alan Larossa Home mobilya mağazamızda yatak odası takımlarını, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.Bütçenize ve zevkinize uygun ürünleri farklı renk ve desende sizlere sunmaktayız. Zevkinize göre seçim yapabilir, odanızın ölçülerine uygun tercih edebilirsiniz. Komodin, şifonyer, makyaj masası modellerine göz atabilir, dilerseniz bizzat mağazamıza gelerek görebilirsiniz.

Birçok Ankara yatak odası modelimizi siz müşterilerimize sunmak adına en kaliteli malzemeler, en ince detaylı işçilik, istediğiniz renk seçenekleriyle her kesime her tarza her bütçeye uyan ürün modellerimiz mevcuttur.

Detaylı bilgiler ve ürün modellerimizi incelemek için tıklayın.